Tasuta Väljakutse

Koduste Ülesannete

PREEMIAD

Liigu oma eesmärkide poole ja teeni

EBYLiM'i raha*

EBYLiM raha ehk EBL on EBYLiM platvormi raha, mida on võimalik kasutada erinevate EBYLiM platvormi toodete ja teenuste eest tasumiseks. EBL teeb unikaalseks see, et selle väärtus ajas pidevalt kasvab ning seda on võimalik avatud turul edasi müüa.

Meie eesmärk EBYLiM’s on aidata inimestel ka päriselt soovitud tulemusteni jõuda. Selle jaoks kasutame erinevaid aktiivsuse tõstmise “abivahendeid”, mis teevad enda arendamise ja oma eesmärkide poole liikumise põnevaks ja mänguliseks … ning ka tasuvaks.
Tasuvaks selles suhtes, et EBYLiM väljakutsetel on võimalus oma eesmärkide poole liikudes raha teenida. Jah, me premeerime sind selle eest, kui Sina oma eesmärkide poole liigud … ja see ei ole nali. 😊

Kuidas saab veel paremaks minna? 😊✨

EBL Teenimised

EBL teenimise ja kättesaamise reeglid

EBL teenimisteks pead sa koduste ülesannete tegemisel jälgima koduste ülesannete EBL teenimise juhendeid. Juhenditele mitte vastavate koduste ülesannete puhul on väljakutse läbiviijatel õigus piirata väljastatavate EBL’de arvu.

Väljakutse läbiviijad jätavad endale täieliku õiguse otsustada koduste ülesannete juhistele vastavuse üle.

Kui sul tekib kahtlusi või küsimusi koduste ülesannete tegemise kohta, siis pöördu julgelt nii väljakutse läbiviijate kui ka teiste väljakutsel osalejate poole väljakutse ühises Messengeri vestluses https://m.me/ch/AbbwzophoZf4E154/

EBL kohta saab rohkem lugeda siin https://ebylim.com/ebl/

Kui sa soovid EBL oma kontole, aga sul ei ole veel EBYLIM kontot, siis saad selle luua vajutades allolevale nupule.

Ebylim-Uus-logo-taustata-gradiandiga-hele-1.png

EBYLiM - Koht, kus sünnib transformatsioon