EBYLiM Boonuspunkt

Külluse ja transformatsiooni sünergia

EBL

Mis see on?

EBL KONTSEPTSIOON
Unikaalne lähenemine, mis annab enesearengule ja koolituste läbimisele täiesti uue mõõtme.

EBL

EBYLiM boonuspunkt

Unikaalne kontseptsioon, mis ühendab isikliku transformatsiooni külluse loomisega

Ole MOTIVeeritud

Astu soovitud muutuse loomiseks vajalikke samme ning saa kuni 100% kursuse või väljakutse rahast tagasi*

PS. Tasuta väljakutsete ülesannete tegemisel samuti EBL preemiad.

saa kuni 70% soodustust

Saa oma teenitud EBL boonuspunktidega erinevatelt koolitustelt kuni 70% soodustust.

kingi või müü edasi

Kingi oma teenitud EBL boonuspunktid sõbrale või müü avatud turul.

Teeni kasumit väärtuse kasvust

Hoiusta EBL boonuspunkte pikemaajaliselt ja teeni väärtuse kasvu pealt suuremat kasumit.

*Tegevuste eest makstakse sulle EBL boonuspunkte kuni 100% sinu kursuse soetamisele kulutatud summa väärtuses.
Loe altpoolt, et teada, mis teeb EBL boonuspunkti väärtuslikuks ja mis sa sellega teha saad.

EBL KONTSEPTSIOON JA VÄÄRTUSE LOOMINE

PROBLEEM

Tänases maailmas ei ole soovitud muutuse loomisel enam ammu probleemiks info puudus. Vastupidi! Info rohkus ja üleküllus tekitab stressi ja pidevat edasilükkamist.
Kas sul on tulnud ette olukordi, kus Sa alustad mõne uue ja põneva tegevusega, Sa oled elevil, Su motivatsioon on kõrge ja tundub justkui oleksid peatamatu? Aga siis see juhtub… On see mõni emotsionaalne tagasilöök või mõni muu ootamatus, aga motivatsioon tegutseda on kui nõiaväel minema pühitud. Sa tunned, et ei viitsi ja ei soovi mitte midagi teha ning lennutad oma uhked plaanid suure kaarega aknast välja.
Kui tihti oled Sa kogenud suurt motivatsiooni puhangut ja tunnet, et nüüd ma teen selle ära? Nüüd ma loon soovitud muutuse ja muudan oma elu jäädavalt? Kuid siis järgmisel hetkel see kõik kaob ja oled tagasi oma tavapärases rutiinis?
Ja need tunded ning mõtted, mis sellega tavaliselt kaasnevad: “Ma ei saa millegagi hakkama”, “Ma olen sündinud loobuja”, Mis mul küll viga on?” jne jne.
Kas tuleb tuttav ette? Kui jah, siis tea, et sa ei ole üksi.
Pidev soovitud tegevuste edasi lükkamine ning motivatsiooni puudus on täna  soovitud muutuse loomise suurimaks vaenlaseks.

LAHENDUS

Minu suurimaks fookuseks ja visiooniks on välja töötada süsteem, mis inimestel ka päriselt oma elus soovitud muutuse ehk transformatsiooni luua aitab.
Selle jaoks kasutan ma erinevaid inimpsüühika ja alateadlike käitumismustrite iseärasusi. Üheks selliseks motivatsiooni strateegiaks on dopamiini “ära kasutamine”.
Dopamiin on tuntud kui motivatsiooni molekul. Teades, mis paneb aju dopamiini eristama, saame seda enda kasuks tööle panna.
Üheks efektiivseimaks väliseks motiveerimise süsteemiks on gamification, ehk mängulisus.
Mängutööstus hammustas selle omaduse juba ammu läbi, lisades mängudesse erinevad premeerimissüsteemid, mis inimestel täielikku sõltuvust tekitavad. On olnud juhuseid, kus inimesed on ennast lausa surnuks “mänginud”. Dopamiin on nii võimas “motivaator”, et aju unustab isegi ellujäämise ära.
Rottidega on tehtud katseid, kus nad on dopamiini “laksu” saamiseks valmis nälgima ning ka elektrišokki saama.
Ka muud tööstused (näiteks toiduainetööstus, filmitööstus ning muidugi igasugune turundus) on seda, vaid inimesele loomupärast omadust ammu ära kasutama hakanud.
Lõpuks hakkavad sellest ülivõimsast motivatsiooni vahendist aru saama ka enesearenguga tegelevad ettevõtted ja inimesed.
Mõtle korra,
  • mis siis kui Sa suudaks selle iha, mis Sul on erinevate elukvaliteeti alla tõmbavate “nõrkuste” vastu, pöörata hoopis tegevustele, mis elu kvaliteeti tõstavad?
  • Mis siis, kui Sa suudad kergusega valida soovitud tegevusi?
  • Mis siis, kui Sul on lausa “sõltuvus” tegeleda asjadega, mis Sind päriselt elus edasi viivad?
Küll see oleks ikka lahe ja elu muutev.
Ja see on ka reaalselt võimalik, kasutades erinevaid mängulisuse strateegiaid ja vajutades dopamiini “nupukestele”.
Üheks selliseks nupuks on tegevuste eest vahetu preemia saamine. Tänases maailmas on eriti motiveerivaks preemiaks raha.

Kuidas Sulle näiteks meeldiks saada raha tegevuste eest, mis Sind arendavad ja aitavad Sul oma unistused täide viia?

Enamasti me saame raha, aidates teistel nende unistused täide viia. Aga mis siis, kui me enda unistusi täide viies raha loome? Kui äge see veel on?
Ja seda EBYLiM oma EBL’ga pakubki. Tehes erinevatel väljakutsetel ja kursustel ära soovitud ülesanded ja harjutused, premeerime Sind sinu sammude eest EBL’dega
See on üks minu viisidest, kuidas inimesed mugavustsoonist välja ning oma unistuste poole ka reaalseid samme tegema saada.
Ehk lühidalt, Mida rohkem oma unistuste poole edasi liigud, seda rohkem EBL  boonuspunkte teenid.

How cool is that? (kui lahe see veel on?)

PS! See on vaid üks lahendustest ületamaks motivatsiooni väljakutset.  😊
 

EBL OTSTARVE

EBL on EBYLiM digitaalne boonuspunkt.
Mida rohkem EBL omad, seda suuremat allahindlust saad. Maksimaalne allahindlus on enamasti kuni 50%. (Toimuvad ka eripakkumised, kus on võimalik lausa 70% toote väärtusest tasuda EBL boonuspunktides).
See annab EBL boonuspunktile otsese väärtuse, sest Sa saad seda reaalselt “rahana” kasutada. Selles ei ole tegelikult midagi uut, sest see kontseptsioon on erinevates kaubanduskettides juba päris pikalt kasutuses ja selle üldiseks nimetuseks on cashback. Sõltuvalt ettevõttest, saad Sa selle kas rahas välja võtta või samas ettevõttes või koostööpartnerite juures järgmise ostu eest tasumiseks kasutada.
Praegusel hetkel on EBL võimalik saada vaid väljakutsetel ja kursustel osaledes ning vajalikke samme sooritades. Kuid peagi avame võimaluse ka EBL otse turult soetamiseks.
See avab kogu mängule täiesti uued võimalused:
Omades EBL on sul 4 valikut:
  • Kasutad seda EBYLiM toodetelt soodustuse saamiseks
  • Kingid sõbrale (töötab nagu kinkekaart ja saad seda ilusti edasi kinkida)
  • Müüd avatud turul maha (allpool saad lugeda, miks peaks seda keegi osta tahtma)
  • Hoiustad ja lood nii omale tugeva finantsilise tuleviku (allpool saad lugeda, mis tõstab EBL väärtust).

EBL VÄÄRTUS

EBL boonuspunkt ehk tooken on, vähemalt mulle teada olevalt, ainuke krüptovara (ära lase sellel sõnal ennast hirmutada, räägime sellest kõigest rohkem), mille väärtus on otseselt seotud enesearengu ja eneseabi vajadusega. Kuna enesearengu ja -abi vajadus on praegusel hetkel maailmas väga kõrge, tähendab see vaid üht – EBL väärtus ajas aina kasvab.
Mõtle korraks… kui inimene soovib ennast arendada ja soovib osaleda mõnel koolitusel, kas ta kasutaks võimalust saada seda koolitust soodsamalt, lausa poole hinnaga? Kas Sina kasutaksid seda võimalust?
Ei ole vist kedagi, kes seda ei kasutaks. 😄
Erand juhtudel lausa 70% soodustuse saamiseks piisab tal vaid omada piisav arv EBL tookeneid.
Kust ta neid saab?
Kuna EBL tooken on turul vabalt kaubeldav, on tal võimalik neid turult osta.
Nüüd tekib küsimus, miks ta peaks “ostma” omale soodustuse, see kaotab ju kogu soodustuse mõtte?
Hea küsimus, ja siin tulebki mängu EBL väärtuse kasvu kontseptsioon või idee.
EBL tooken maksab EBYLiM platvormil alati vähemalt 50% rohkem kui avatud turul.
Ehk isegi kui inimene “ostab” omale soodustuse, saab ta ikka vähemalt 16% soodustust.
Rohkem infot selle kohta, miks keegi EBL ostma peaks, ehk mis EBL’le turul nõudluse tekitab ning kuidas hind ajas aina kasvab, leiad EBL Tehniline Info ja Tokenoomika lehelt. 
Ära ei tasu unustada ka seda, et osaledes aktiivselt kursusel, on tal võimalik kuni 100% oma koolitusele kulutatud rahast EBL tookenites tagasi saada. See tähendab seda, et järgmine kord ta ei pea enam EBL tookeneid turult ostma. Ta võib kasutada neid samu tookeneid, mis ta eelmisel kursusel oma unistuste poole tehtavate sammude eest teenis.
 

HIRM KRÜPTORAHA EES?

Kui Sind hirmutab sõna krüptoraha ning Sa ei tea sellest mitte midagi. Mis see on, kuidas see töötab ja kuidas seda kasutada saab, siis kõik on hästi.  Et oma tegevuste eest preemiaid teenida ning erinevate toodete pealt soodustust saada, ei ole Sul krüptoraha teadmisi vaja. Krüptoraha teadmisi on vaja vaid siis, kui sa soovid oma lojaalsuspunktid turul müümiseks krüptovaraks ümber konverteerida. Või kui soovid soodustuse saamiseks EBL tookeneid turult osta. Kui osta ega müüa ei soovi, siis pole ka krüptoraha teadmisi vaja. 😊
Aga, kui krüptorahast rääkida, siis see on täiesti tavaline digitaalne raha nii nagu Su raha pangaski (mõnes mõttes isegi turvalisem ja rohkem Sinu oma kui pangas olev raha).
Kui Sa oskad oma pangakontole sisse logida ja ülekandeid teha, saad Sa ka krüptorahaga hakkama. 😊
Krüptomaailmas on Sul samuti oma isiklik konto, millele Sa pääsed samuti paroolidega ligi ja kus Sa saad paari hiireklikiga raha ükskõik millisesse maailma otsa saata.
Lisaks sellele saad Sa soetada omale Mastercard või VISA maksekaardi, millega saad igas Mastercardi ja Visa toetavas poes tasuda ning sularahaautomaatides sularaha välja võtta.
Sellest kõigest peagi rohkem, kui jagan Sinuga samm-sammulisi juhendeid krüpotoraha konto loomiseks ning ülekannete tegemiseks.

Nüüd aga mõtle, kuidas Sa saad võimalikult palju EBL tookeneid, et

  1. koolitustelt soodustust saada
  2. oma finantsilist tulevikku kindlustada

LÕPETUSEKS

Ma loodan, et ma sain Sind kasvõi natukene mõistma panna, kui väärtuslik ja unikaalne EBL kontseptsioon on ja kuidas see aitab inimestel oma elus soovitud muutust luua ning ka oma tulevikku finantsiliselt kindlustada.
Soovin Sulle vägevaid mugavustsioonist välja hüppeid ning põnevat EBL jahtimist ja kogumist.

EBL Tokenoomika

EBL Tokenoomika

Mis teeb EBL väärtuslikuks ja kuidas Me EBL hinda ajas järk-järgult kasvatada kavatseme.​
Loe Rohkem

EBL Ajaliin

EBL Ajaliin

EBYLiM olulisemad sündmused, alustades kontseptsiooni ideest ja lõpetades kaugemate tuleviku plaanidega.​
Loe Rohkem

EBL Numbrid

EBL Numbrid

EBL olulised numbrid ja statistika
Loe Rohkem

EBL Eelmüük

Super võimalus EBL Lojaalsuspunkte omandada

Eelmüük lõppenud!