EBYLiM VIP

EVBYLiM VIP on suurim tänuavaldus, mis me EBYLiM platvormi ehitusse panustajatele pakume.
Mis on EBYLiM? Seda vaata >>-SIIT<<

EBYLiM VIP, see on ainulaadne võimalus hakata ettevõtte tulevasest kasumist osa saama ja seda naeruväärselt madala hinnaga.
EBYLiM VIP on viis passiivseks sissetulekuks, sest EBYLiM VIP’d teenivad igakuiselt passiivset tulu vastavalt ettevõtte kasumile ja omatud VIP-kohtade arvule.

EBYLiM VIP

Passiivne Sissetulek

1000 VIP Kohta

Ettevõte on eraldanud maksimaalselt 1000 VIP kohta.

40% Kasumist Jagamisele

40% ettevõtte puhtast kasumist jagatakse kõikide VIP kohtade vahel.

1 VIP = 10,000 EBL

1 VIP koha tagab 10,000 EBL tookeni soetamine.

(≈125€-325€)

2 Ühe Hinnaga

VIP = Passiivne Sissetulek + krüptoraha, mille väärtus ajas pidevalt kasvab.

ROI

Potentsiaalne Igakuine sissetulek

KUI PALJU 1 VIP TULEVIKUS TEENIDA VÕIB? 🤔
See on küll väärt küsimus. 💎

Kuna platvorm on kuutasupõhise liikmelisusega (25€ / kuu ja igast 25€ jääb ettevõttele 6€ (19€ läheb ettevõtte partnerlusprogrammi tasudeks)), saame arvutada minimaalse tulu sõltuvalt kasutajate arvust ning puhta kasumi protsendist.

NÄIDE: Kui platvormil on 50 000 kasutajat ja ettevõtte jooksvad kulud on 60%, ehk kasum on 40%, teenib 1 VIP 24€ kuus. See on 288€ aastas, ehk aastane ROI on max 230% (kui 10,000 EBL sai soetatud eelmüügi madalaima hinnaga, 1 EBL = 0.015USD (VIP = ≈125€).

Lisaks sellele on tabelis toodud arvutustes arvestatud vaid minimaalse kuutasuga (25€). Tulemas on ka hinnalisemad paketid ning ka kolmanda osapoole koolitused, mis on eraldi tasu eest. Ehk tabelis näidatu on miinimum, mis 1 VIP teenida võib.

Ära ei tasu unustada ka seika, et lisaks VIP kohale omad sa ka ju vähemalt 10 000 EBL’i. Krüptoraha, mida hoiustades teenid sa niigi passiivselt tulu (EBL tookeneid platvormil hoiustades, teenid EBL vastavalt hoiustatud kogusele juurde). Lisaks sellele omad sa digitaalset vara, mille väärtus platvormi kasutajate arvust sõltuvalt ajas muudkui kasvab.

Sa võid iga kell oma EBL tookenid turul maha müüa (Kauplemine avatakse peale kõikide eelmüügiks eraldatud tookenite müümist), kuid VIP koha eest jätkad passiivset teenimist ikka. 😄
WIN / WIN
NB! Turul on tookenitele pidev nõudlus, sest ettevõte ise ostab tookeneid pidevalt turult. Tokeniseerimise kohta saab rohkem lugeda juba EBL tookeni lehelt.

1000 VIP Kohast Hetkel Müüdud

15