3-päevane TASUTA väljakutse

Unusta stress

Meelerahu ootab sind

Unusta pidev stressamine ning muretsemine ja saavuta meelerahu ja sisemine tasakaal läbi teadlikkuse ja kohaolu meisterlikkuse saavutamise.

   Väljakutse toimub ZOOMIS ja Facebooki kinnises grupis.   

20. - 23. aprillil

3+1 päeva vägevat muutuste loomist

Interaktiivne Õppimine

Üllatused ja Auhinnad

Mängulisus

Kas sa tunned, et su elus on liigselt stressi, ärevust ja muretsemist? Kuid sa tead, et väärid enamat ning sa soovid seda muuta?

Kui jah, siis loe edasi!

See väljakutse on just sulle, kui...

 • Ärevus ja erinevad hirmud tekitavad sulle üleliigset stressi.
 • Pidev kiirustamine ja sagimine on röövinud elurõõmu.
 • Emotsioonid kipuvad liigselt kontrolli alt väljuma ja soovid paremat emotsionaalset tasakaalu.
 • Sa muretsed liigselt ja kipud asjatult üle mõtlema.
 • Sa oled tundnud, et virr-varr su peas on nii tugev, et see kurnab sind ja mõjutab negatiivselt su igapäevaelu?
 • Sa soovid oma ellu rohkem elurõõmu ja kergusega kulgemist ja oled valmis selle nimel pingutama.
 • Või siis elus on nagu kõik olemas, aga ikkagi on tunne, et miski oleks nagu puudu, aga Sa ei tea täpselt mis see on.
 • Sa oled proovinud erinevaid lahendusi, aga oodatud tulemust pole saanud.

Osaledes väljakutsel ...

Saad Sa teadmised ja praktilised tööriistad:

 • stressi ja ärevusega toime tulemiseks, ennetamiseks ja miinimumi viimiseks
 • kannatuste lõpetamiseks
 • emotsionaalse tasakaalu saavutamiseks
 • meelerahu ja õnne leidmiseks
Ja annad omale võimaluse:
 • algatada stressi ja ärevustaseme vähendamist
 • muuta oma vaatenurka stressi, ärevuse ja teiste negatiivsete emotsioonide ning tunnete suhtes.

Väljakutse tulemusel õpid sa emotsioone paremini juhtima ja stressiga toime tulema. Samuti aitan sul mõista, miks ja kuidas tekivad kannatused ning miks me ärritume, solvume ja vihastame.
Need teadmised aitavad sul tunda end vaimselt ja füüsiliselt tervemana ning suurendavad sinu üldist rahulolu ja õnnetunnet oma igapäevaelus.

Väljakutsel teeme ka praktilisi harjutusi, mis aitavad juba väljakutse ajal suure muutuse käima lükata.

Õnn on kui liblikas, mida jälitades on see alati meie haardeulatusest väljas.
Kuid vaikselt maha istudes, võib see ise sinu juurde tulla.

Soovid oma sisemaailmas suurpuhastuse teha?

Osale 3-päevasel väljakutsel ja omanda teadmised ja tööriistad stressist vabanemiseks ning elurõõmu ja meelerahu loomiseks.

Väljakutse teemad:

PÄEV 1: Põhjused ja tagajärjed

Paljastame stressi, ärevuse ja teiste negatiivsete emotsioonide ja tunnete tegelikud põhjused. Selle tulemusel suudad tulevikus selliseid olukordi paremini märgata ning kergusega  emotsionaalse tasakaalu taastada.

PÄEV 2: Sisemise muutuse loomine

Tuvastame suurimad takistused, mis hoiavad sind eemal meelerahust ja elurõõmust.
Ja loome aluse uue ja parema mina jaoks. See uus mina võimaldab sul hakata looma elu, mida oled alati soovinud.

PÄEV 3: Tööriistad soovitu saavutamiseks

Jagan sinuga erinevaid tööriistu, mis aitavad sul taastada emotsionaalse tasakaalu, et saaksid elada muretut ja pingevaba elu.

BOONUS: K & V + kasulikud nipid

Väljakutse küsimuste ja vastuste sessioon + kasulikud nipid soovitud tulemuse saavutamiseks. Külaline!

Tee tänased valikud nii, et su tuleviku Mina
on tehtud valikute eest tänulik

Kes on Armin Pajula ja miks just tema on parim
selle väljakutse läbiviijaks?

Minu nimi on Armin. Olen koolitaja, mentor ning teadliku elu teejuht, kes on pühendunud iseenda parima versiooni loomisele ning läbi selle erakordse ning imelise elu loomisele ning elamisele.

Minu suurimaks visiooniks elus on aidata võimalikult paljudel inimestel teha seda sama, ehk luua oma parim versioon ja elada täisväärtuslikku ning oma potentsiaalile kohast elu. Elu, mis on tähendusrikas ning täiega väärt elamist.

2015 aasta alguses juhtus midagi, mis lõi minu tollaegse elu kildudeks. Lahenduste otsimine viis mind 3. märtsil 2015 artiklini, mis “äratas” mind üles. Sellel päeval sündis Armin 2.0.

See päev muutis minu elu totaalselt, lükates mind ühele imelisele teekonnale.
Ajapikku jõudis minuni arusaam ja teadmine, et elu on võimalik elada täielikult kannatuste, stressi ning ärevuse vabalt. Seda ei ole kerge saavutada aga see on täiesti võimalik.

Nüüd on aeg ajaga omandatud teadmised ja kogemused edasi anda, et ka sina saaksid elada täisväärtuslikult ilma piirangute ja üleliigse pingeta.

Mida teised Armini väljakutsete kohta on öelnud

Dagmar

- Dagmar Lundver -

See väljakutse on olnud nii imeline ja ootamatult vägeva, struktuurse ülesehitusega, põhjalik, inspiratsiooni lakke lajatava sisuga, et ma olen suhteliselt sõnatu. Kuidas saab olla nii palju sisu ühes inimeses.
Armin tänases live’s ütleski ju et teda ei saa lahterdada ei toitumisnõustjaks ega muuks kindla sõnaga tegijaks. See lähenemine inimesele tervikuna on midagi väga uut ja inspireerivat mulle. Tänulikkuse pisarad lausa silmas, kui seda kirjutan siin.

Eve Jürgenson

- Eve Jürgenson -

Mis mind motiveeris väljakutses osalema?  Sisetunne on see, mis käskis. Alguses ei olnud suuri ootusi. Liitusin kui väljakutse juba käis. Kui 1. väljakutse päeva järgi kuulasin, siis juba taipasin, et see on midagi teistsugust, kui ma tavaliselt kuulanud olen. Siin oli see puzzle tükk, mis puudu oli. Väljakutsest olen palju taipamisi saanud. Ma teen mingeid asju alateadlikult, aga nüüd tuli taipamine ja teadmine, et keha ja sisetunne teavad ,mis on õige.
Näen tõesti, et sa tahad inimesi aidata ja see kõnetas mind täiega. Suured tänud!

Anneli

- Anneli Uutar -

 Märkmeid on palju tehtud, sest mulle meeldib asju üles kirjutada ja hiljem neid uuesti lugeda, et mälu värskendada.
Ma olen ütlemata tänulik Sulle Armin Pajula. Oma elu jooksul olen ma läbinud väga palju erinevaid koolitusi ja olen aru saanud, et koolitajaks ei õpita vaid selleks sünnitakse ning sina kuulud parimate hulka.
Aitäh Sulle veelkord!

- Raili R -

Mind motiveeris väljakutsega liituma soov olla edaspidi järjepidevam tegevustes, mis looksid mu ellu suurt ja olulist muutust. Siiani olen olnud tubli alustaja, aga siis tuleb hetk, kui kõigele käega löön ja olen jälle vanal rajal tagasi. Ja ma tahan seda mustrit lõpuks muuta!
Olen väga rahul sellega, et avastasin Sinu väljakutse ja iga päev leidsin aega, et salvestused järgi kuulata. Sain palju põhjalikku ja head infot, kuidas liikuda oma eesmärkide poole ning poolel teel mitte loobuda.
Kõige rohkem meeldis Sinu positiivsus ja tahe nii väga inimesi aidata ning et väljakutsel oli palju materjali, mida esitada. Väga meeldis, et rääkisid lugusid ja tõid näiteid, kuidas seda kõike elus kasutada saaks.
Kõige suurem taipamine oli, et tuleb muuta enda identiteeti- ma juba olengi see inimene, kelle eluviis on tervislik ja lihtsalt teengi järjepidevalt ja vastu vaidlemata soovitud tegevused ära.
Kindlasti teeksin veelgi mõne Sinu väljakutse kaasa- see oleks põnev ja silmiavav. Oskad hästi motiveerida oma elu muutma.
Suured tänud selle väljakutse eest!

Maarja 1

- Maarja Prentsel-Unt -

Olen lugematutele väljakutsetee ennast kirja pannud, aga ainult vähestele suutnud kindlaks jääda ja kaasa teha. Küllap on ka hetkel keha teema miski, mis väga kõnetab.

Aga see kursus üllatas mind täiega, Armin on tõesti nagu põhjatu teadmiste auk, kus tuleb infot kõige kohta ja lakkamatult. Ülimalt põnev oli live kuulata ja taipamisi lendas igas suunas. Hakkasin tõesti nägema oma keha-kosmosesüstikut teise pilguga.

Ja need kodused tööd viisid sügava sisekaemuseni, et miks ma tahan neid asju ja kui väga ma neid muutusi tahan ja kas ma üldse tahan siis nii palju, kui ma arvanud olen.

Näen ka oma keskkonda teisiti ja näen kust minu mustrid tulevad ja kus isegi praegu toimub nii sügav mõjutamine. Olen näpu peale saanud.

Suur aitäh, Armin, pakud mega suurt väärtust ja sind on lihtne valida❤️🌞

õnne sagur õige

- Õnne Sagur -

Armini väljakutsesse jõudsin täiesti juhuslikult. Kuna see teema on mind juba mõnda aega huvitanud, otsustasin kuulata-osaleda.
Tahan tunnustada Arminit selle eest, et ta suutis oma väljakutsel vähemalt minu jaoks hulgaliselt väärtust pakkuda. Tasuta üritustel jäävad koolitajad sageli üldsõnalisteks ja praktiliste oskuste andmine jäetakse enamasti edasiste ja juba tasuliste koolituste jaoks. Siin aga võttis Armin osalejatel kenasti käest kinni ja suunas nad kohe tegutsema. Indu lisas ka mõnus motivatsiooniprogramm. Tänu sellele sain oma esimesed reaalsed sammud astutud, mis muidu oleksid ilmselt veel tükiks ajaks ootele jäänud. 👍🙂

- Tiina Koskinen -

Väljakutse oli väga hästi üles ehitatud, ei olnud lihtsalt seletamine, vaid koos slaididega, sain isegi märkmeid teha, rahulik seletamine. Meeldisid alguse meditatsioonid, kohaletulek.
Ja see super vägi siin, toetus, väga äge!

Mina ei kutsunud kedagi, aga kui väljakutse möödas, siis oli kahju, et kedagi kutsunud.

Mul oli Arminiga esimene kokkupuude, aga nähes seda ehedat Arminit, kõigil tegijatel juhtub igasugu äpardusi. Nähes seda tohutut tahtejõudu, positiivsust oma asja ajada, teistele infot ja teadmisi jagada, olla toeks, kõigile pühenduda, isegi kui ei jõudnud. väga super oled, Armin! Jõudu Sulle!

- Mirjam Re -

Vaatan ja vaatan…no on alles minekut ühel. Ah et mis mõttes🤔. Lihtsalt see kaasakiskuv energia…töötoad on nii mõnusad, et neid võiks kauem kuulata. See vaba ladna olemine. Kiire reageerimine loovalt vääramatutele jõududele…
Kas teeks midagi teisiti… No kes veel suudaks oma tegevustest nii “laksu all” olla…sellises fiilingus ja elevuses?

Soeta Väljakutse lindistused

ja omanda kõik vajalik, et liigse stressi ja ärevusega hüvasti jätta ning võtta vastu meelerahu ja sisemine tasakaal.

Unusta stress,

Meelerahu ootab sind!
35
27
00
 • PÄEV 1 - Põhjused ja tagajärjed
 • PÄEV 2 - Võtmed stressist vabanemiseks ja meelerahu loomiseks
 • PÄEV 3 - Tööriistad teadlikkuse tõstmiseks
 • BOONUS PÄEV - Kasulikud nipid meelerahu loomiseks + Külaline

Armin Pajula

Teadliku elu teejuht
EBYLiM – Koht, kus sünnib transformatsioon