Andestamise Meditatsioon: “Sisemine vabastus”

(2 arvustused)

11,00 

 Vabane mineviku koormast ja leia sisemine rahu.

-
+

Kirjeldus

Andestamise meditatsiooni “Sisemine Vabastus” sügavam eesmärk on aidata sul vabaneda mineviku koormast ja leida sisemine rahu.

Toode sisaldab kahte olulist meditatsiooni – esimene keskendub andestamisele olukordadele ja teine iseendale andestamisele.

Miks on vaja andestada?

Andestamine on võimas vahend vaimse heaolu saavutamiseks. See vabastab meid mineviku raskustest ja loob ruumi sisemisele rahule. Andestamine ei tähenda olukordade või inimeste käitumise heakskiitmist, vaid pigem enda vabastamist nende koormate kandmisest.

Mitteandestamise tagajärjed:

Mitteandestamine mõjutab tegelikult meid endid rohkem kui neid, kellele me ei andesta. See võib tuua kaasa pideva sisemise pinge, viha ja kibestumise. Need negatiivsed emotsioonid võivad aja jooksul kahjustada meie vaimset ja füüsilist tervist ning isegi mõjutada meie igapäevaelu.

Mitteandestamine on sageli seotud enesehinnangu probleemidega. Andestamise kaudu õpime armastama ja aktsepteerima nii teisi kui ka iseennast. See loob terviklikuma suhte iseendaga ja avab ukse enesearmastusele, aidates meil olla õnnelikumad ja rahulolevamad.

Mõju elule ja suhetele:

Kui me ei andesta, hoiame end kinni minevikust ja võime jääda kinni negatiivsetesse emotsioonidesse. See võib mõjutada meie suhteid lähedastega, luua pingeid ning takistada uute sidemete loomist. Andestamine avab ukse sügavamatele suhetele ja aitab meil elada rahulikumat elu.

Mõju vaimsele ja füüsilisele tervisele:

Andestamise meditatsioon on võimas stressileevendaja. Pidev vimma kandmine võib suurendada stressitaset, mõjutades negatiivselt meie vaimset tervist. Samuti on tõestatud, et andestamine vähendab füüsilisi sümptomeid, nagu näiteks peavalud ja unehäired, aidates seeläbi saavutada üldist heaolu.

“Andestamise meditatsioon” on tee sisemise rahu ja vabaduseni. Kogedes neid meditatsioone, avastad endas jõu lasta lahti minevikust ning luua ruumi armastusele ja rõõmule. Alusta täna ja avasta, kuidas andestamine võib muuta sinu elu positiivsemaks ja tasakaalustatumaks.

Hea on neid meditatsioone teha 3…4 järjestikust päeva. Selle ajaga peaks enamus raskeid mälestusi lahustuma.

Proovi juba täna ja ava uks suuremale usaldusele, enesearmastusele ning sisemisele rahule ja kergusele.

2 arvustust tootele Andestamise Meditatsioon: “Sisemine vabastus”

 1. Katrin Vaagert

  Tegin täna endale andestamise meditatsiooni. Polnud selliseks reaktsiooniks valmis, mis mulle osaks sai.

  Juba esimesed helid ja Sinu esimesed sõnad vallandasid sellise laviini ja megavalu, mis tõmbas hingest kinni. Ma arvasin, et ma ei suuda seda eladeski enam peatada, kuid… Keskendusin edasi Su häälele ja tunneli lõpus paistis jälle päike.

  Uskumatu… See loksutas midagi paigast ja samas paika. Mega lihtsalt!

 2. Elle

  See oli midagi sellist, milleks ma kuidagi valmis ei olnud. Minu meditatsiooni pikkuseks oli 4 päeva. Sisetunne ütles, et rohkem pole medikat vaja teha. Okey ei teinud rohkem.

  Peale neljandat päeva, kuuenda päeva õhtul, istun rahulikult diivanil ja ühekorraga hakkas parema rinna sees mingi asi tuksuma. Tuksus kolm korda. Nagu süda oleks olnud ja ühekorraga tunnen, et mingi asi nagu rinnas plahvatas ja heitis rinnast välja. Selline tunne oli. Enne seda olid mul valud selles kohas ja tean, et seal oli kopsupõletiku tagajärjel mingi plekk tekkinud.

  Praeguseni pole enam valu ega ebamugavustunnet. Medikas tegi minuga midagi imelist ja siit algab minu TERVENEMINE!

  Aitäh selle võimsa meditatsiooni eest! Nii tänulik, et valisin tagasi tulla oma teejuhi juurde ja liituda EBYLiM Hõbe paketiga. Võtan kõik oma kingitused vastu, mis mulle saadetakse. Aitäh!

Lisa arvustus