HEi, imeline! VAli endale sobiv kingitus

Kas

60-minutine personaale coaching, kus tuvastame sind hetkel enim tagasi hoidvad takistused ning vaatame kuidas need jäädavalt elimineerida, et sa oma elus uuele tasemele saaksid tõusta.

või

EBL on EBYLiM keskkonna oma “raha”, mida on võimalik kasutada erinevate teenuste eest tasumiseks kuni 50% ulatuses täishinnast.

Peagi avame turu ka EBL ostmiseks ja müümiseks.

NB! EBL hind ajas aina kasvab.

Tee tänased valikud nii, et su tuleviku Mina
on tehtud valikute eest tänulik

Kes on Armin Pajula ja miks just tema on parim
selle väljakutse läbiviijaks?

Minu nimi on Armin. Olen koolitaja, mentor ning teadliku elu teejuht, kes on pühendunud iseenda parima versiooni loomisele ning läbi selle erakordse ning imelise elu loomisele ning elamisele.

Minu suurimaks visiooniks elus on aidata võimalikult paljudel inimestel teha seda sama, ehk luua oma parim versioon ja elada täisväärtuslikku ning oma potentsiaalile kohast elu. Elu, mis on tähendusrikas ning täiega väärt elamist.

Veel mõned aastad tagasi oli minu üheks suurimaks takistuseks soovitud tulemuste saavutamisel vähesest motivatsioonist tingitud järjepidevuse puudus. Saades probleemist teadlikuks, otsustasin sellesse teemasse sügavale sukelduda.
Peale aastaid teadmiste kogumist ning enda peal katsetamist, olen süviti mõistnud, kuidas meie aju seoses motivatsiooni ja tahtejõuga töötab ja kuidas neid teadmisi ära kasutada.

Kuna üheks minu väärtuseks elus on efektiivsus, otsin alati lahendusi, mis võimaldaks vähima ajaga võimalikult maksimaalse tulemuse saada. Sama kehtib ka treeningute kohta, ehk mis treening annab võimalikult väikese ajaga parima tulemuse.

Saan õige pea 46 aastaseks ja võib öelda, et ma olen oma elu parimas füüsilises vormis. Ma tunnen ennast oma kehas suurepäraselt ja ma saan nautida kõike, mida suurepärane füüsiline tervis võimaldab.

Nüüd on aeg ajaga omandatud teadmised ja kogemused edasi anda, et ka sina saavutaks oma soovitud eesmärgid.

Armin Pajula

Unistuste kiirendaja

EBYLiM – Koht, kus sünnib transformatsioon