KUI TASAKAALUS ON SINU ELU?

Kui kvaliteetne ja potentsiaali lähedane Su elu päriselt on?
ning mis Sind edasi minemast takistab?

ELURATAS – Mis see on?

Võib olla oled sa juba varem kuulnud sellisest asjast nagu eluratas. Aga võib olla ka mitte.
Mis see on ja miks on see vajalik?

ELURATAS

Pilguheit sellesse, mis Sinu elus tegelikult toimub

Eluratas näitab, kui tasakaalus ja kvaliteetne su elu tegelikult on. Lühidalt, see näitab kui hästi ja oma potentsiaali lähedal sa elad.
Me saame olla tõeliselt õnnelikud ja elada täisväärtuslikku elu vaid siis, kui kõik eluvaldkonnad on omavahel harmoonias ja tasakaalus ning ka piisavalt kõrge “kvaliteediindeksiga”.
Nagu ratas. Ratas veereb sujuvalt vaid siis, kui ta on ilusti ümmargune (eluvaldkonnad on tasakaalus) ning ka rehvid on ilusti täis pumbatud (valdkondade kvaliteediindeksid on piisavalt kõrged).
Eluratta põhalik analüüs näitab kui tasakaalus ja kvaliteetne on su hetke elu ja millele peaks keskenduma, et rohkem tasakaalu ning harmooniat luua.

12 valdkonda, mis kõik omavad elukvaliteedile ning üldisele heaolule tugevat mõju.

Kui tasakaalus on SINU elu? Kui õnnelik ja kui kvaliteetne on Sinu elu kõigis 12 valdkonnas?

Mis valdkonnad, tahaks rohkem tähelepanu? Mis valdkonnad hoiavad sind elus kinni?

Mis oleks järgmised sinu heaolu ning õnnetaset kõige rohkem mõjutavad sammud?

ELURATTA PÕHJALIK ANALÜÜS

12 VALDKONDA ja 118 KÜSIMUST!

118-nest hoolikalt valitud küsimusest koosnev küsimustik, mis annab põhjaliku ülevaate Sinu elu hetkeseisust kõigis 12 eluvadkonnas ja nende omavahelisest tasakaalust.

HETKESEIS vs TULEVIK

Küsimustik annab võimaluse ka heita pilk eeldatavale tulevikule. Kas mõne konkreetse valdkonna tuleviku väljavaated on pigem positiivsed või negatiivsed

MIS TAKISTAB EDASI MINEKUT

Küsimustiku abil jõuame selguseni, mis Sind kõige rohkem kinni hoiab. Mis takistab Sind edasi minemast ja elu täisväärtuslikult ja külluslikult elamast?

JÄRGMISED SAMMUD

Testi lõpus vaatame järgmisi võimalikke samme, mis annavad kõige suurema ning kiireima tulemuse

MIDA TEISED ON ANALÜÜSI KOHTA ÖELNUD

 
Armin on väga eneseteadlik ja inspireeriva enesejuhtimise oskusega inimene. Tema suur tugevus on kindlasti kohalolu. Suurepärane reflekteerimisoskus aitab tõsta eneseteadlikkust ja luua mõistmist olulistes teemades.
Kui ausalt ja siiralt coachingu esimene osa läbi teha, mis loob suurepärase baasi ja selge pildi hetke olukorrast, siis Armini juhendamisel on samm-sammuline muutuste loomine väärtuslik samm.
Meie vestluse suurimaks väärtuseks oli Armini loodud hinnangutevaba ja usaldusväärne keskkond, kus sain olla võimalikult aus ja siiras iseenda vastu.
 
Aitäh Sulle, Armin, võimaluse eest ja usun, et see, mida Sa teed on kasulik ja loob suuremat väärtust!

Priit,

Executive Coach

Napsasin endale Armini Eluratta testi. Vaatasin, et idee järgi sobiks see ideaalselt reviduuri alguseks, mis oli soovitatav peale DISC analüüsi. Ja nii oligi, võtsime läbi 12 eluvaldkonda, mille peale ma ise ilmselt ei oleks tulnudki 🙂
Seda testi oli Arminiga üliäge teha, jõudsime laiendada nii mõndagi teemat ja ma sain hulganisti nõuandeid, soovitusi ja ka taipamisi, kuidas oma elu efektiivsemaks ja selgemaks elada. Nägin ära kohad, kus arendada visiooni ja kohad, kus visioon on täiega olemas, vaja vaid selle järgi tegutseda.
Julgen kindlalt Arminit soovitada. Temast kumab igalt poolt läbi lifcoachi kutse, iga ülestõusnud teema kohta tuleb mitu head ideed. Ta toetab oma teadmisi nii raamatu -kui podcastisoovitustega.
Eluratta analüüs oli mõnusalt voolav, kuid samas kindlate, hoitud raamidega väärtusik ja väärtust loov aeg.

Aitäh, Armin! Loodan, et paljud teisedki leiavad tee sinu juurde, tuult tiibadesse!

Liina,

Ettevõtja

Mul oli äge võimalus kogeda Armin Pajula poolt pakutavat eluvaldkondade testi.
Armin oli juba varem oma siiraste jagamistega mulle silma jäänud ja nii nagu ka oma jagamistes, oli Armin põhjalik ja kohal ka coachingu sessioonil ning tuli mõnusasti kaasa igas punktis, kus ma valisin küsimusse/ teemasse sügavuti sisse minna.
Me kohtusime läbi zoomi ja võtsime kahe tunni jooksul pulkadeks lahti kõik olulised eluvaldkonnad ja nagu enesearengu teel olen ka varem kogenud: mida kauem olen endaga tegelenud ja mida rohkem süvitsi kaevanud, seda vähem tuleb esile midagi päris uut. Ja Armini kasutatav meetod on kindlasti väga hea hetkeseisu kaardistamiseks ja sügavuti tsekkimiseks.
Sest, ega ma igapäevategevuste kõrvalt ise tihti nii põhjalikku reviduuri pigem teha ei vali👌✔😉
 
Täiega elan Sulle kaasa ja tuult tiibadesse, Armin! 👏👏
 

Liisi,

Müük ja Turundus

Mul oli imeline võimalus eluratta coachingust osa saada umbes 3 kuud tagasi. Vestlus oli väga positiivne ja toetav, eriti tulemuste analüüs. Kuigi mu eluratas sel hetkel oli päris lapergune, siis Armin, enda toetava suhtumisega ei jätnud mulle võimalustki tunda, et väikeste muutustega ei saaks ratast paremini tasakaalu viia. 😃

Tänaseks olen edukalt juurutanud endale uue baastegevuse, hommikune treening, mis on mu enesetunnet ja ka enesehinnangut oluliselt tõstnud.
Minu  jaoks on just see uue harjumuse kujunemine väga oluline ja käega katsutav muutus. Ma ei saa endale enam rääkida juttu, miks ma ei saa endale võimlemiseks aega võtta, sest 4 minuti leidmine ei saa olla probleemiks - see lihtsalt pole mingi ettekääne enam. 😃

Seetõttu olen Arminile väga tänulik selle väikese ja lihtsa soovituse eest!

Helle,

ELURATTA ANALÜÜSI ÜLEVAADE

Testist lähemalt: Mis see täpselt on? Kuidas seda teha saab? Ja mis see maksma läheb?

ELURATTA ANALÜÜS
Paljude arvates pole selline elu võimalik, kus kõik valdkonnad on omavahel harmoonias ja kõrge kvaliteediga.

Kuidas sinuga lood on? Kas sa usud, et selline elu on võimalik?
Ma julgen väita, et selline elu on täiesti võimalik ja ka teostatav, kuid see nõuab teadlikku lähenemist ja pühendumist.
 
Aga nagu ikka, iga teekond algab esimesest sammust ja enda elu loomise esimeseks sammuks on hetkeolukorra täpne kaardistamine ning järgmiste sammude paika panemine.
 
Ja siin tulebki eluratta põhjalik test appi. 😊🤝
Lisaks hetkeolukorra kaardistamisele ning tähelepanu vajavate valdkondade välja selgitamisele, vaatame ka, mis oleks järgmised sammud soovitud muutuse loomiseks.
 

Eluratta test on 1 vs 1 vestlus, mille kestuseks on 2,5 tundi.
Vestluse käigus vaatame sisse 12. eluvaldkonda, võttes need üksipulgi lahti läbi 118 hoolikalt valitud küsimuse. Küsimuste tulemusel saame väga hea pildi, mis sinu elus hetkel toimub.
Esiteks, kui ümmargune su eluratas on, ehk kui tasakaalus ja harmoonias erinevad valdkonnad omavahel on ja teiseks, kui kõrge iga valdkonna kvaliteediindeks on.

Küsimustik on unikaalselt koostatud ja see annab ka hea pildi hetkeseisu ja tulevikuvaadete suhtest. Kas valdkonna tulevik on helge ja läheb praegust tegevust ja olukorda arvestades aina paremaks või on tulevik tume ja kui midagi ette ei võta, siis läheb seis kehvemaks.

Testi käigus leiame need valdkonnad, mis kõige rohkem tähelepanu vajavad ning millega tegeledes enamasti ka kõige kiirem elukvaliteedi kasv tuleb. Küsimustik aitab välja selgitada ka selle, mis igat valdkonda kõige rohkem pidurdab.

Peale kitsaskohtade leidmist, vaatame, mis võiks olla järgmised sammud, mis kõige kiiremini edasi viiks ja muutust tooks ja seda just sinu jaoks olulistes valdkondades.

Peale testi läbimist, saad sa kogu küsimustiku endale ja see annab sulle suurepärase võimaluse seda iseseisvalt veel lahata ning läbitöötada, mis on suurepäraseks baasiks edasise tegevuskava loomisel ja elu järgmisele tasemele viimisel.

Soovi korral on võimalik ka minuga koos seda teha. Ehk ma aitan sul oma unistused ja eesmärgid reaalsuseks muuta ja seda 12. erinevas eluvaldkonnas.
Ning juhul, kui sa ei tea, mis on sinu unistused ja eesmärgid, siis aitan sul ka need kindlaks teha, millega kaasneb ka põhjaliku strateegia ja igapäevase tegevuskava loomine, et need unistused ka täidetud saaks.

12 VALDKONDA
Füüsis & Tervis

Sinu füüsiline ja vaimne tervis.
Kui hästi sa ennast oma kehas tunned? Kui nooruslik sa välja näed? Millised on su treening- ja toitumisharjumused? Kui hea on sinu uni? Kui energiline sa oled jne?

Intellekt

Sinu mõistus (teadmised, oskused, mõtteviis jne).
Kui intelligentne sa oled? Millised on su õppimisharjumused? Kui teadlik oled oma mõttemustritest? Kui teadlikult sa oma mõtteid valid jne?

Emotsioonid

Sinu emotsioonid ja nendega toimetulemine.
Kui hästi sa emotsioonidega toime tuled? Kui hästi sa emotsioone tõlgendad? Kui teadlikult sa enda jaoks olulisi emotsioone lood? Milline on su emotsionaalne seisund enamuse ajast jne?

Karakter

Sinu isiksus, ehk iseloomu omadused ja isikuväärtused.
Kui ensekindel sa oled? Kui hästi sa tead oma isiksuse põhiväärtusi? Kui distsiplineeritud sa oled? Kui teadlikult sa enda parimat versiooni lood jne?

Spirituaalsus

Ego, egost tulevad kannatused ja energeetiline tunnetus.
Kui kergelt suudad sa sulle olulistest plaanidest, materiaalsetest asjadest ning inimestest lahti lasta? Kuidas aktsepteerid sa ennast ja maailma? Millised on su energeetilised võimed jne?

Enesearmastus

Millised on su suhted iseendaga? Kuidas sa endasse suhtud, kuidas endaga räägid? Kuidas sa ennast austad ja kuidas aktsepteerid?

Finantsid

Raha ja sinu suhe sellega.
Millised suhted sul rahaga on? Kui hästi sa raha haldad? Kui turvaliselt sa ennast finantsiliselt tunned? Millised on su finantsilise külluse loomise teadmised jne?

Armusuhe

Sinu suhe elukaaslasega.
Kui palju panustad sa suhte ja armastuse ning kire hoidmisele ? Kui romantiline on teie suhe? Kui palju veedate koos aega? Kui hea partner sa oled? Kui palju stressi on teie suhtes jne?

Vanemlus

Sinu suhe laste või vanematega.
Kui head suhted teil on? Kui ausalt ja avatult te suhtlete? Kui palju stressi laste või vanematega seoses koged? Kui heaks eeskujuks sa oled jne?

Sõprussuhted

Sinu suhe sõpradega.
Kui palju sa sõprusele panustad? Kui teadlikult sa sõpru valid? Kui hea sõber sa ise oled jne?

Elu Kvaliteet

Sinu materjaalsed omandid ja erinevad kogemused.
Kui rahul oled oma elukohaga? Kui rahul oled oma vabadusega? Kui rahul oled oma materiaalsete omanditega jne?

Karjäär

Sinu töö ja karjääriga seonduv.
Kui õnnelik sa oled oma tööd tehes? Kui arendav on su töö? Kui palju su töö stressi tekitab? Kui selge on su visioon jne?

KUIDAS TESTIS OSALEDA?
Soovid oma ellu rohkem selgust ja sooviksid läbida põhjalikku eluvaldkondade analüüsi? Kliki alloleval nupul, vali endale sobiv aeg ning võtame su elu põhjalikult luubi alla. 😊🤝💖
MIS SEE MAKSAB?

Kõigepealt küsi endalt, kui oluline on tasakaal ning üleüldine õnnelikkuse ja rahulolu tase sinu elus? Mis selle väärtus sinu jaoks on?
Mina aitan sul seda tasakaalu ja rahulolu luua, selgitades välja, mis hoiab sind kinni ja mis sa peaksid edasiliikumiseks tegema. Tasakaalupanus selle eest on 125 kuldmünti (euri).

Tasakaalupanuse tegemiseks vajalikud andmed saadan broneerimise kinnitusega.

Loe, mida teised on eluvaldkondade analüüsi kohta öelnud >>SIIN<<

Unistuste Elu Kiirendi

Peale eluvaldkondade analüüsi, on Sul võimalik liituda eksklusiivse Unistuste Elu Kiirendi programmiga. Ekslusiivse selles mõttes, et korraga on programmis jooksvalt maksimaalselt vaid 6 inimest. Kaalun veel hetkel ka online kursuse tegemist, mis võimaldab rohkematel inimestel programmi valida.

Unistuste Elu Kiirendi on totaalne elu muutuse programm, mille käigus loome sinu isikliku teejuhi sellise elu elamiseks, mis JUST SIND õnnelikuks teeb ja seda 12 erinevas elu valdkonnas.

PROGRAMMI LÜHIKIRJELDUS

Programmis läheme süviti igasse valdkonda ja igas valdkonnas läbime 5 etappi.

  1. Sinu lugu (uskumused) – Vaatame, mis lugu sa endale konkreetse valdkonna kohta räägid. Takistavad uskumused asendame edu toetavate uskumustega.
  2. Visioon – Selgitame välja, mis on sinu visioon selles valdkonnas. Mis just sind selles valdkonnas õnnelikuks teeb?
  3. Miks – Miks on see eesmärk või visioon sulle oluline? Ehk paneme paika motiveeriva MIKS’i, mis aitab rajal püsida ka siis kui raske on.
  4. Takistused – Mis takistused on sind eelnevalt kimbutanud ja mis takistused võivad eesmärgi poole liikudes ees olla? Kuidas neid takistusi vältida või ületada?
  5. Strateegia – Mis sammud on vajalikud eesmärgini jõudmiseks? Mis tegevused tuleks lisada oma päevakavasse, mis teadmised tuleks omandada, mis iseloomu omadusi tuleks arendada jne?

Peale kõikide valdkondade läbivõtmist, leiame suurima võimendusega valdkonna (valdkond, mis teisi valdkondi kõige rohkem mõjutab) ja võtame selle veelgi sügavamalt lahti.
Peale seda koostame strateegia selle valdkonna eesmärkide saavutamiseks ning paneme paika täpse tegevuskava.

Programmi käigus võtame kasutusele ka abivahendid, mis aitavad eesmärkide saavutamiseks vajaliku järjepidevuse saavutada.

Programmi lõpus on sul oma iUnistuste Elu Kiirendi, kus on sees kõik, mis just sind õnnelikuks teeb. Ning ka see, kuidas see unistuste elu saavutada.

Rohkem infot programmi täpsete sammude, ülesehituse ning ka hinna kohta juba peale seda, kui praegune hetkeseis on kaardistatud. 😊
Hetkeseisu kaardistamiseks broneeri eluvaldkondade analüüs allolevale nupule klikkides.

EBYLiM – Koht, kus sünnib transformatsioon