Sissejuhatus Krüptomaailma

Sul on soov krüptoraha investeerimisega alustada, aga sul puuduvad selleks vajalikud teadmised ja oskused? See samm-sammuline veebikoolitus annab sulle kõik vajaliku, et krüptomaailmaga turvaliselt ja oskuslikult alustada.
Armin · 28. detsember 2022
Unikaalne võimalus Krüptomaailmaga alustamiseks ja oma finantsilise tuleviku ehitamiseks.

Me kõik teame, kui raske on ÜKSI pusida ja katsetada.

Tead seda kindlasti isegi, kui frustreeriv ja aega nõudev uue asja selgeks tegemine võib olla, kui sul puuduvad selged juhendid.
Rääkimata puudulikust tulemusest, mis sellega enamasti kaasneb.

Ning kui me räägime krüptorahast ja kõigest sellega seonduvast, siis ainult sellele mõtlemine paneb enamustel pea valutama ja tekitab stressi.

Kõik need terminid, erinevad platvormid, petuskeemide rohkus jne. Selles rägastikus on väga raske orienteeruda. Eriti kui inglise keel pole ka kõige parem.

Muidugi ei saa mainimata jätta ka hirme, mis investeerimisega kaasnevad.
Mitte keegi meist ei taha väikese rumala eksimuse tõttu suurtest rahasummadest ilma jääda. Aga kahjuks on ajalugu näidanud, et krüptomaailmas on nii mõnigi vägagi suurtest summadest ilma jäänud ja seda enamasti oma “lolluse” või teadmatuse pärast.

Aga see ei pea nii olema!

Saab ka teisiti!
Selle jaoks Krüptomaailma Teejuht loodud saigi, et igaüks, sõltumata tema tehnilisest teadlikkusest ja eelnevast kogemusest, suudaks “krüptomeres” ujuda ning oma finantsilist tulevikku kindlustada.

Krüptomaailma Teejuht on sinu teekaaslane,  kes aitab sul krüptomaailmas mitte ainult oma esimesed sammud teha, vaid ka väikseid, kuid väga kalleid eksimusi vältida.

See on täielik käsiraamat, mis võtab su käekõrvale ja juhendab samm-sammuliselt, kus ja mida täpselt teha, et saaksid krüptomaailmast võimalikult positiivse kogemuse ja oleksid võimeline saavutama oma soovitud finantsilised eesmärgid.

Kõik teavad, et aeg on meie väärtuslikeim vara, seega ära raiska oma väärtuslikku aega, ega ka närve ise katsetamisele. Võta omale teejuht kõrvale ja tunne krüptomaailmas seigeldes end kindlalt ja turvaliselt.

Liitu Krüptomaailma Teejuhiga ja astu suur samm oma finantsilistele eesmärkidele lähemale.

Läbi õppetükke ja kogu punkte.

Sinu hetke punktide seis:   0 Krüptokursuse punkti

Kursus Content

Laienda kõik

Sissejuhatus (häälestus kursuseks)

I - Mõtteviisi seadistus
II - Krüptomaailma Baasteadmised (Teooria)
III - Oluline info Krüptovaraga alustamisel
IV - MetaMaski kasutamine (Praktika)
V - Passiivse Sissetuleku Loomine DEX keskkonnas(Praktika)
1 of 2

Juhendajast

Armin

15 Kursused

+27 registreerunud
Pole registreerunud
See kursus on hetkel suletud257,00 €

Kursus sisaldab

  • 29 Õppetükki
  • 46 Ülesannet
  • 14 Küsimustikku