Sooduspakkumise Lõpuni:

p :
t:
m :
s

Ärevusest enesekindlusesse

5 nädalat, mis aitavad sul vabaneda teiste arvamuse hirmust ja vastu võtta oma unikaalsust.

Ülimenukaks osutunud hirmudest vabastav väljakutse “Sotsiaalsest ärevusest vabaks” tuleb taas. 

Kuid seekord uue nime ja täiendatud programmiga, sest kogesime koos osalistega, et see oli tõeliselt muutusi loov ja ise ennast leida aitav väljakutse.

Liitu väljakutsega ja vaata, kuidas ka sinu elu iga päevaga muutuma hakkab!

Väljakutse alustab 9. oktoobril! 

NB! Kohtade arv on piiratud!
Väljakutsele pääseb vaid 20 inimest*. Tegutse kiirelt kuni kohti veel jätkub.

*Kohtade arv on piiratud, et saaksime luua hoitud ja turvalise ruumi, kus igaüks oma imeilusate liblikatiibade väljasirutamiseks kookonist välja julgeks tulla.

Sulle on terve elu tundunud, et sa oled vaikne nagu hall hiireke.  Suuremas seltskonnas viibides ei julge sa sõna võtta, sest kardad, et sõnad lähevad sassi, sul pole midagi tarka öelda ja no kes sind ikka kuulab? Võõrastega rääkimine ei tule kõne allagi.  

Ometi soovid ka sina olla julge ja enesekindel.

Mõni tähtis ettekanne vajab esitamist. Tahaksid seltskonnas ainult naeratamise asemel ennast mugavalt tunda ja teistega vabalt suhelda. Või on sul unistus, mille elluviimine seisab teisel pool hirmu enda mõtete, toote või teenusega  nähtavale tulla.

Vähe sellest, et sul on päris elus erinevad hirmud. Sotsaalmeedias näiteks Live video tegemine enda isiklikul seinal ei tuleks kõne allagi hetkel. Juba ainuüksi mõte sellest paneb südame pekslema ja käed värisema. 

Sul on tunne, et ainult sina oled selline arglik, kõik teised ju teevad kõike nii julgelt ja enesekindlalt.

Kui oled leidnud ennast sellistest olukordadest või sa ei julge isegi mõelda video postitamisele sotsiaalmeediasse, siis sa ei ole üksi!

Meile kõigile läheb korda, mida teised arvavad, olgu see siis vähemal või suuremal määral. Sageli ei oska me endale teadvustada, kui palju see meie igapäeva elu tegelikult mõjutab. Andes oma elu hirmudest tuleva ärevuse valdusesse, loobume iseendaks olemise ilust. 

Eriti annab see tunda meie sotsiaalmeediakontodel, kus meie postitusi, kommentaare ja meeldimisi võivad näha meie sajad sõbrad või jälgijad.

Küll aga tuleb meil paratamatult tõdeda, et sotsiaalmeedias on kohalolu väga tähtis. Tahad sa luua enda äri, et jagada oma kogemusi või kasvõi otsid sa tööd, igal juhul on sinu sotsiaalmeedia profiil üks esimesi kohti, kuhu inimesed sinu kohta infot otsima lähevad. Kui sind seal ei ole, siis võib see mõjutada sinu usaldusväärsust.

Pidev eneses kahtlemine ja “ma pole piisav, et…” tunne, võib olla suureks takistuseks sinu unistuste täitumisel.

Olles ise olnud kohas, kus isegi postituse like’imine tekitas ärevust, tean täpselt kui raske see võib olla. Aga sa saad seda muuta!

Praktilised harjutused
5-nädalane väljakutse on loodud selleks, et aidata sul lihtsate, lõbusate ja vabastavate  järkjärguliste sammudega jõuda hirmust enesekindlusesse.  

Meie väljakutse on üles ehitatud selliselt, et läbi põhjalike ja mõttemustreid muutvate teooria sessioonide, lõbusate ja vabastavate ülesannete ja ühtehoidva kogukonna toe, oled sa võimeline oma personaalsel Facebooki profiilil otsevideo tegema.

Ükskõik kui hirmus see praegu tundub, viie nädala pärast oled sa hoopis elevil selle video tegemisest. 😊

Miks livevideo?
Otsevideo tegemine on üks suurimaid ärevust tekitavaid kogemusi. Ületades selle hirmu, tunned, et sa oled kõigeks võimeline.

Selle viie nädala jooksul aitame sul:

 • Vabaneda teiste arvamuse hirmust.
 • Purustada sinu unikaalsust piiravad uskumused ja hinnangud.
 • Tõsta eneseväljendamise oskust ja julgust.
 • (Taas) avastada oma tegelik olemus.
 • Leida julguse jagada ennast sellisena nagu sa oled.
 • Uuesti leida mängulusti ja elurõõmu, pakkudes sisemisele lapsele turvalist keskkonda.
 • Vabaneda kartusest, et “äkki ma teen või ütlen midagi rumalat”.
 • Teha oma personaalsele profiilile live video ilma halvava hirmuta.

Miks just see väljakutse?

Sest see töötab! 😊
Meie viimane väljakutse on selle ehe tõestus.

Ükskõik kui ebakindel sa inimestega suhtlemisel või sotsiaalmeedias oled, me aitame sul jõuda kohta, kus endaks olemine, oma mõtete jagamine ja isegi otsevideote tegemine muutub sinu jaoks loomulikuks.

Mõttemustreid purustavad teooriasessioonid
Iganädalaselt toimuvad teooriasessioonid aitavad sul jõuda ärevusest tundmatuse ees põnevusse ees ootavate võimaluste ees.

NÄDAL I

TEEMA:
Ärevuse hind meie elule

TULEMUS:
Motivatsioon ja tahe tegutsemiseks

NÄDAL II

TEEMA:
Ärevuse juurpõhjused

TULEMUS:
Ärevust tekitavatest vaapunktidest vabanemine

NÄDAL III

TEEMA:
HIrm ja selle tegelik olemus

TULEMUS:
Hirmude lahustumine ja enesekindluse kasv

NÄDAL IV

TEEMA:
Elamine kerguses, rõõmus ja hiilguses

TULEMUS:
Ärevuse asendumine elevusega

NÄDAL V

TEEMA:
Takistavate mõttemustrite kustutamine

TULEMUS:
Julgus olla mina ise, sõltumata teiste arvamusest

Liitu väljakutsega ja õpi armastama ja aktsepteerima oma unikaalsust, sõltumata teiste arvamustest!

Väljakutse alustab 9. oktoobril!

Tegutse kiirelt, sest väljakutsele pääseb seekord vaid 20 inimest!

Väljakutsel osalenute tagasisided

Ära kuula ainult meie lubadusi!  Loe, mida väljakutse läbinud ise väljakutse kohta räägivad.

Katrin Bouziane

- Katrin -

Väga põhjalik, innustav, motiveeriv, piire nihutav ja mugavustsoonist väljapuksiv väljakutse.

Kui kõik harjutused kaasa teha, on see täielik transformatsioon – tõugust liblikaks ehk ärevusest elevusse livede ees. Peale seda ei ole enam mingit tagasihoidmist, enda pisendamist, teistega võrdlemist ega hinnangute andmist. Tuled enesekindlalt välja kogu oma eheduses, leiad julguse lasta oma häälel kõlada ja maailm näeb, mida kõike sinul on väärtuslikku ja ilusat pakkuda.

Armin annab endast nii palju ja on väga pühendunud väärtuse pakkumisele ja sinu liikuma aitamisele, ole ainult ise kaasas ja anna endale võimalus särada ning elada täiel rinnal.

Aitäh, aitäh, aitäh ❤

Maigi

- Maigi -

Olen ülimalt tänulik endale, et tundsin kutset ja ajadefitsiidist hoolimata, hüppasin pardale.
See kogemus on olnud hirmudest vabastav, transformeeriv, kergust loov, rõõmu ja elevust loov.
Mitmed hirmud on transformeerunud elevuseks, põnevuseks… kõdiks! Muutused on just enda lati alla laskmise osas, rohkem mina ise olemises ja julgelt enda üle naermises.

Rita 2

- Rita -

See muutus minu sees on toiminud, mille järgi ma siia gruppi enda tunde ajel tulin.

Kuigi olen muidu enda teada julge suhtleja siis just sotsiaalmeedias lives välja tulemine oli minu jaoks hirmutav. Nüüd taipasin, et see võib olla samaaegselt nii ärevust kui elevust tekitav. Aga see on mõnus elevus mis tekitas tunde, et ma olen elusse armunud. Et ma elan 😍!

Armin – aitäh et oled selline kingitus meile siin oma ehedusega nii nagu sa oled. See annab ruumi endalgi olla see, kes võib teha vimkasid või segamini ajada või täitsa segast juttu ajada. See on niiiii lõbus!!!

✨Ja muidugi see grupi toetus – see keskkond siin on nii soe ja mul vahel pisargi silmis, kui tunnen seda toetust.

Kristiina

- Kristiina -

Selle väljakutse tegigi minu jaoks kõige erilisemaks see, et osalised olid kõik “ühel pulgal” ehk siis kõik kartsid aga vaikselt avanesid ja avastasid ka ise, milleks nad tegelikult suutelised on. Sellist üksteise julgustamist ja toetust pole ma siiamaani veel väljakutsetes näinud ja kogenud. Tavaliselt on vastutuspartner su suurim fänn, aga siin hoiti kõiki, kes julges ennast avada. Ja see oli ilus.

Katrin Vaagert

- Katrin -

Liitusin selle väljakutsega selleks, et julgeks oma elu muuta. Julgeks inimestega suhelda, pakkumisi teha või neid vastu võtta.
Praegune tulemus selle 4 nädala jooksul on see, et tulin palgatöölt ära, teen erinevatele firmadele pakkumisi, tegin eile oma elu esimese laivi oma seinal!!!!!!! Ja otsaesine ei läinud märjaks, telefon ei kukkunud käest maha jne. Mu elu on muutumises, see eilne laiv vallandas mõnusad energiad, telefon oli poole ööni punane, mega lihtsalt!

Ja Armin, megasuur aitäh Sulle, et Sa oled, teed ja võtad vaevaks teisi nii motiveerida 🥰 See Sinu sisemine pauer on lihtsalt oossom! 

Virge

- Virge -

Alustasin kohast, kus ma ei pidanud peaaegu võimalikuks, et mina teen kunagi live-videod.

Mida harjutus edasi, seda rohkem muutus ärevus põnevuseks, kuni avastasin, et ma lausa ootan õhinaga järgmist ülesannet. 
Kui esimese live`i tegin jalgade tudisedes, siis mingil hetkel hakkasin mõtlema, kuidas teha midagi, et midagi teistsugust juhtuks ja mul ka endal põnev oleks.

Mõtlesin, et ma pole nii heal ja praktilisel koolitusel ammu või üldse kunagi osalenud, kus harjutusi kaasa tehes tunned tulemusi peaaegu hetkega. Kõik koolitused võiksid sellised olla. Super ülesehitus, külalised, põnevad harjutused, mida elevusega oodata, ja muidugi ületamatu Armin. Kedagi teist poleks ette kujutanudki seda väljakutset läbi viimas.

4 (5) nädalat võib olla tõeliselt elumuutev!

Kas 4 nädalat (eelmine väljakutse kestis 4 nädalat) võib suurte muutuste jaoks piisav aeg olla? 

Sellele küsimusele vastamiseks soovin sinuga jagada eelmisel väljakutsel osalenud Katrini kogemust, kes vaid 4 nädalaga suutis ületada teda pikalt tagasi hoidnud hirmud, mis on avanud tema elus täiesti uue lehekülje.

Selle haavatava ja eheda jagamise teeb erakordsemaks asjaolu, et tegu on Facebooki otsevideoga, mida Katrin enne väljakutsega liitumist nagu tuld kartis.

Kas ka sina oled suurteks elumuutvateks muutusteks valmis?

Kas ka sulle aitab enda piiramisest ja "väikseks" tegemisest?

Aitab enda olemuse peitmisest, aeg on iseendaks saada!

NB! Saadaval on vaid 20 kohta! Tegutse kiirelt kuni kohti veel jätkub.

Kas see väljakutse on sinu jaoks?

Kui tunned, et sa...

 • ei tunne Zoomis kaameraga olles ennast mugavalt,
 • ei julge oma isiklikul profiilil postitada enda lugu, sest kardad end lolliks teha,
 • ei julge sotsiaalmeedias kommenteerida, ilma et mõtleksid, mida teised sinu kommentaarist arvavad,
 • ei julge oma päris mina kaamera ees avalikult näidata,
 • suurema grupi ees rääkimine paneb su südame kloppima, käed higistama ja teeb pea tühjaks

Siis see on täpselt sinu jaoks!

Ei ole ikka veel päris kindel kas see väljakutse on sinu jaoks?

Meil on sulle üks põnev küsimustik, mis aitab mõista kui palju sotsiaalne ärevus sinu elu hetkel tegelikult kontrollib. 
Test võtab aega vähem kui 10 minutit.

NB! Kui teed testi mobiilist, palun keera telefon külili!

Ava test

Kui suur on sinu sotsiaalne ärevus?

Ava test - Kui suur on sinu sotsiaalne ärevus?

Väljakutse tulemus on otseselt sõltuv sinu panusest.
Mida rohkem panustad, seda parema tulemuse ka saad.

Liitu väljakutsega ja astu suur samm oma sotsiaalsest ärevusest
vabaks saamisele lähemale.

“Kõik muutused saavad alguse sellest, mida sa just täna teha otsustad” – Armin Pajula

Väljakutse juhendaja:

Armin Pajula

Arminil on sotsiaalse ärevusega pikk teekond läbi käidud. Kohast, kus ta ei julgenud Facebookis isegi ühtegi Like’i panna (esimese Like panemiseni kulus 5 aastat), rääkimata kommenteerimisest ja oma mõtete jagamisest, on ta nüüdseks jõudnud punkti, kus ta räägib avalikult ka kõige haavatavamatel ja isiklikematel teemadel.
Muutuse teekond sai alguse sellel hetkel kui ta mõistis, kuidas teiste arvamuse hirm röövib temalt väe ja piirab tugevalt elamist ja olulisi valikuid. 

Väljakutsel aitab ta ka sul oma hirmudest üle saada, et sa saaksid olla see, kelleks sa siia Maale kehastunud oled. SINA ISE, oma tõelises eheduses ja unikaalsuses.

Sigrit Säga

Sigrit on raamatu “Eduka veebikoolitusäri alustalad” autor ja rohkem kui 1000 liikmelise Inspiraatorid kogukonna looga. Oma koolitaja karjääri alguses ei kasutanud ta peaaegu üldse sotsiaalmeediat, aga tänaseks on see saanud tema peamiseks väärtuse loomise ja turundamise kanaliks. 

Külalisesinejad

Inga Lunge

Koolitaja, näitleja

Roland Tokko

Edu Akadeemia kaasasutaja, koolitaja

Maris Pulla

Inspireerija, autor

???

Üllatuskülaline

???

Üllatuskülaline

Igal nädalal on meil ka üks külalisesineja, kes oma isikliku looga inspireerib.

Saa kuni

80%

rahast tagasi*

*Tee väljakutsel etteantud ülesanded ära ja saad kuni 80% väljakutse tasust EBL boonuspunktides tagasi.

EBL on EBYLiM boonussuspunkt, mida saab kasutada EBYLiM keskkonnas erinevate koolituste ja teenuste eest tasumiseks.

Liitu Väljakutsega

ja hakka elama enesekindlalt oma unikaalsuses, seljatades hirmu teiste arvamuse ees.

Sooduspakkumise lõpuni

p :
t:
m :
s

Ärevusest Enesekindlusse

5-nädalane väljakutse
369
257
 • 10 põhisessiooni
 • 5 külalisega sessiooni
 • Igapäevased väikesed ülesanded
 • mängulisus ja teekonna jälgimine

Proovi TASUTA! ja siis otsusta!

Me kingime sulle võimaluse enne ostmist väljakutset “proovida”.

Registreeri ennast “maitseproovile” ja me anname sulle võimaluse väljakutsel osalemist enne ostmist kogeda.

Maitseproovile registreerides saad ligipääsu kolmele sissejuhatava kohtumise lindistustele ning esimesele põhikohtumise “Mis on sotsiaalne ärevuse ja selle hind?” lindistusele.

Esimene kohtumine aitab mõista, kui palju sotsiaalne ärevus meie igapäevast elu (väljaspool sotsiaalmeediat) tegelikult mõjutab ning kuidas teiste arvamus ja hinnangud ning teistele meeldimise soov meilt edu, aja ja vabaduse röövib.

NB! Maitseproovi ajal ei pääse sa väljakutse Facebooki gruppi ning sulle on suletud koduste ülesannete tegemine ja EBYLiM boonuspunktide kogumine. 
Maitseproovi lindistustele on sul ligipääs reede (25.08) südaööni.

Registreeri maitseproovile siin

[forminator_form id=”41545″]

Enamlevinud Küsimused

Kas väljakutse videod on järelvaadatavad?

Jah, kõik väljakutse otseülekannete salvestused ja videod on järelvaadatavad 5. detsembrini, ehk 30 päeva peale ametlikku väljakutse lõppu.

Aga … aga sul on võimalik saada salvestustele eluaegne ligipääs, kui sa teed 5. detsembriks kõik kodused ülesanded ära. 🤩

Kui kaua väljakutse kestab?

Väljakutse kestab viis nädalat. (09.10. – 12.11.)

Milline on väljakutse ülesehitus?

Igal nädalal toimub sessiooni, millest 2 on väljakutse põhisessioonid ja 1 külalisesinajaga sessioon. Kohtumiste orienteeruv pikkus on 60…75 minutit.

Alates väljakutse 3. päevast on toimuvad ka igapäevased väikesed kodused ülesanded, mis aitavad sul jõuda hirmuta otsevideo tegemiseni.

Kus ja millal toimuvad kohtumised?

KOHT:
Kõik kohtumised toimuvad ZOOMIS.
Lindistused laetakse üles EBYLiM keskkonda, millele avaneb ligipääs peale kursusega liitumist.

AEG:
Esimesel neljal nädalal toimuvad põhisessioonid esmaspäeval ja neljapäeval kell 12:00.
Viimasel, viiendal nädalal teisipäeval (7.11) ja laupäeval 11.11)

Külaliste kohtumised toimuvad kolmapäeviti kell 12:00. Viimase nädala kohtumine toimub neljapäeval kell 12:00.

NB! Osad külaliste kohtumised on eelmise väljakutse kohtumiste lindistustena.

Kui palju aega ma peaksin igapäevaselt (-nädalaselt) eraldama?

Kõikide kohtumiste orienteeruv kestus on 60…75 minutit.  

Igapäevased kodused ülesanded võtavad aega 2…15 minutit. 

Soovin maksta ettevõtte arvelt, kas see on võimalik?

Jah, pärast kursusega liitumise nupule vajutamist jõuad sa maksekeskkonda, kus on olemas ka ettevõttega tasumise võimalus.

Mis makse võimalusi te aktsepteerite?
 • Pangaülekanne – Tee ülekanne meie pangakontole. Palun kasuta maksmisel selgituses tellimuse numbrit. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole.
 • Maksa pangas – Montonio pangalingiga maksmine
 • Kaardimakse – Maksa krediit- või deebetkaardiga Montonio vahendusel. (Võimalikud variandid GPay, ApplePay, Mastercard, Visa)
Mis on väljakutse tulemus? Mida ma sellest saan?

Väljakutse tulemus sõltub täielikult sellest, kui palju sa ise panustada otsustad.

Väljakutse lõpuks:

 • Saad üle hirmust olla sina ise oma unikaalsuses.
 • Leiad julguse jagada oma lugu ja kogemusi enesekindlalt nii sotsiaalmeedias kui ka päris elus,
 • Vabaned kartusest, et “äkki ma teen või ütlen midagi rumalat”,
 • Oled rõõmsam ja palju vabam,
 • Julged eksida ja teha vigu,
 • Teed oma personaalsele profiilile live video ilma halvava hirmuta.
Kuidas sa garanteerid tulemuse?

Me ei saa garanteerida, et sa saavutad need tulemused.
Mida me saame garanteerida on see, et me anname endast parima, et sa selle tulemuse saavutaks.
Tulemuse saavutamine sõltub täielikult Sinust. Kas sa valid väljakutse harjutused ja ülesanded kaasa teha või mitte.
Tulemus on otseselt seotud sinu pühendumisega.

Liitu väljakutsega ja päästa oma unikaalsuse sära valla!

Armin Pajula

Teadliku elu teejuht
EBYLiM – Koht, kus sünnib transformatsioon